به ما بپیوندید...

اگر تولید کننده محصولات یا ارائه دهنده خدمات در حوزه جشن و مراسم هستید و می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید، به خانواده ما بپیوندید.

ما در کنارتان هستیم تا هنر و مهارت خود را به بهترین شکل به همشهریان خود عرضه کنید.

خدمات ما به کسب و کارها

معجزه فروش اینترنتی را ببینید

با استفاده از یک بستر نرم افزاری آنلاین، 24 ساعته فروش کنید و بسیاری از هزینه ها را کنار بگذارید.

به وسعت یک شهر دیده شوید

با حضور در خانواده کافه صورتی، به شما کمک می کنیم تا برند خود را همیشه در اوج نگه دارید و از جامعه بزرگ مشتریان ما بهره مند شوید.

فروش کنید، مثل آب خوردن

تمام مراحل بازاریابی و فروش را به ما بسپارید تا بیشتر روی تولید محصول خود تمرکز کنید.

از بابت ارسال خیالتان راحت

نگران ارسال محصولات خود نباشید، پیک صورتی مسئولیت تحویل سفارش های شما را به عهده می گیرد.

هیچ چیز بهتر از یک مشاور خوب نیست!

با استفاده از تحلیل رفتاری کاربران، بهترین پشتیبانی و مشاوره فروش را در اختیارتان می گذاریم.

هنر خود را به نمایش بگذارید

با کمک تیم تولید محتوای ما، مهارت خود را به نمایش بگذارید و به یک برند حرفه ای تبدیل شوید.

هر خانه یک کارخانه

هر مهارتی دارید همراهتان هستیم تا کسب و کار خانگی خود را شروع کنید و در کنار بزرگان دیده شوید.

سوالات متداول

با حضور در خانواده کافه صورتی به عنوان مرجع ارائه دهنده خدمات و محصولات در حوزه جشن و مراسم، از جامعه مشتریان ما بهره مند می شوید و می توانید حجم فروش خود را افزایش دهید، هزینه های فروش فیزیکی را کم کنید و بیشتر از قبل دیده شوید.

اگر مهارت تولید محصولات یا ارائه خدمات تحت پوشش ما را دارید به شما می آموزیم تا کسب و کار خانگی خود را راه اندازی کنید و بازار فروش شما را تأمین می کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن به درآمدزایی برسید.

هر فرد یا مجموعه ای که توان تولید محصولات یا ارائه خدمات در حوزه جشن و مراسم را دارد می تواند به خانواده کافه صورتی بپیوندد و صاحب یک غرفه اختصاصی شود.

مدارک لازم جهت تکمیل ثبت نام غیرحضوری شامل کارت ملی، شناسنامه و کارت بهداشت (برای تولید کنندگان محصولات غذایی) است که باید منطبق با اطلاعات فردی وارد شده باشد.

توافق کافه صورتی و فروشندگان در قالب همکاری در فروش بوده و درصد مشخصی از مبلغ هر سفارش به عنوان حق همکاری در نظر گرفته می شود که میزان آن با توجه به خدمات دریافت شده از سوی فروشندگان متغیر خواهد بود.

تنها چیزی که برای مدیریت غرفه اختصاصی خود در سامانه کافه صورتی نیاز دارید یک تلفن همراه هوشمند است. فرآیند مدیریت پنل فروشندگان بسیار ساده طراحی شده و در کنار آن آموزش ها و پشتیبانی های کافی ارائه شده است.

خدمات ما به عنوان یک کسب و کار در حال توسعه، در حال حاضر فقط در شهرستان دزفول ارائه می شود. چنانچه تمایل دارید مقصد بعدی ما شهر شما باشد، ثبت نام غیر حضوری خود را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مراحل ثبت نام