درباره مادرباره ما

شرکت توسعه فناوریهای هوشمند ویوناوب با نام تجاری کافه صورتی اکنون بعنوان زنجیره تامین و توزیع کامل برای تمامی کسب‌وکارهایی که در حوزه جشن و مراسم و سوغات فعالیت دارند تبدیل شده است. 

امروزه با توجه به مشغله های روزمره، بسیاری از خانواده ها زمان کافی برای دور هم جمع شدن را از دست داده و نیاز مردم به برنامه های شاد و مفرح بیش از پیش شده است. در فرهنگ دیرینه ما مراسمات جشن همیشه از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. کافه صورتی با استفاده از ابزارهای علمی موجود، یک بستر تخصصی برای پاسخگویی به این بخش از نیاز مخاطبان بوجود آورده است.

کافه صورتی یک مرجع اختصاصی فروش اینترنتی کالا و خدمات بصورت اینترنتی در شهرستان دزفول است که فعالیت خود را در سال 1399 آغاز نموده است. گروه‏‏‌های مختلف کالا و خدمات مانند کیک و شیرینی، لوازم پخت قنادی، انواع ظروف دسر، نان و کلوچه ، کلیه ظروف یکبارمصرف ، کلیه ملزومات تولد از قبیل انواع تم تولد و نیز اجرای بادکنک آرایی و سایر خدمات برگزاری مراسمات جشن با تنوعی بی‌نظیر در کافه صورتی اراِئه می‏‏‏‌شوند.

کافه صورتی با در اختیار داشتن یک تیم جوان ، متخصص و خلاق توانسته خدمات خود را با کیفیتی مطلوب به مشتریان خود عرضه نماید.

این مجموعه در تلاش است تا با همکاری با بسیاری از برندهای مختلف، به تمامی نیازهای مشتریان در این حوزه پاسخ دهد و آنها را در فرآیند خرید و خدمات پس از فروش همراهی نماید.

 کاربران و مشتریان کافه صورتی می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست محصول مورد نظر خود، در وب سایت کافه صورتی به جستجو پرداخته و با اطمینان خاطر کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان کافه صورتی است. 

تیم کافه صورتی با ارائه محتوای آموزشی مورد نیاز کاربران امکان شناخت و تسهیل در فرآیند پیش از خرید مشتریان را بوجود آورده است. برای کافه صورتی بسیار مهم است که ‏کاربران آن، محصول و خدمت مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب نمایند.

کافه صورتی از هرگونه تلاشی برای افزایش کیفیت خدمات خود دریغ نمی‏‌کند و همواره در تلاش است تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

این مجموعه در تلاش است تا در آینده به یک مرجع تخصصی برای آموزش و تهیه نیاز های کاربران در حوزه کیک و شیرینی و سایر خدمات مذکور در استان خوزستان مبدل گردد.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های کافه صورتی محسوب می‌شود.

طرح‏‏‌های تشویقی خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و کافه صورتی نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف تشویقی خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت کافه صورتی و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در کافه صورتی بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن، نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید محصول در وب سایت کافه صورتی، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

ما را دنبال کنید

درحال بارگذاری ...