مدت زمان تحویل

مدت زمان تحویل سفارشات

ثبت و پردازش سفارش

کافه صورتی به مشتریان خود در 7 روز هفته امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد و تحویل سفارشات همه روزه به استثنای تعطیلات رسمی کشور انجام می­پذیرد. کلیه سفارشات ثبت شده تا ساعت 21 همان روز پردازش می­شوند و سفارشات پس از آن، به روز کاری بعد موکول خواهند شد.

فعالیت در ساعات کاری اعلام شده:

همه فروشندگان موظفند در ساعات اعلام شده از جانب کافه صورتی فعالیت داشته و کلیه سفارشات دریافتی را مطابق زمان ثبت شده در سفارش تهیه و تحویل نمایند.

زمان تحویل سفارشات در سامانه از یک روز تا 15 روز قابل تنظیم و ثبت است تا مشتری با اسودگی خیال اقلام مورد نیاز جشن و دورهمی خود را بصورت پیش سفارش ثبت نماید.

تمامی فروشندگان ملزم به تحویل سفارشات خریداران مطابق زمان ثبت شده در جزییات محصول روی سایت و با اطمینان از سلامت فیزیکی محصولات هستند و در صورت تأخیر در این امر، مشمول جریمه خواهند شد.

نحوه آماده سازی سفارشات

رعایت حقوق مصرف کنندگان و حفظ سلامت خریداران از مهم ترین دغدغه های مجموعه کافه صورتی می­باشد. برای رسیدن به این مهم، تمام فروشندگان ملزم به اجرای موارد زیر هستند:

رعایت نکات بهداشتی در حین آماده سازی و پخت محصول؛ در صورت عدم رعایت این موارد و بروز حوادثی از قبیل مسمومیت، کافه صورتی علاوه بر اعمال جریمه مطابق شرایط اعلامی، اجازه قطع همکاری با فروشگاه متخطی را دارد.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در تهیه محصولات

رعایت ضریب خطای وزنی تا حداکثر %5 ± از وزن سفارش (معادل 50 گرم در هر کیلوگرم)

آماده سازی سفارش مطابق ویژگی های ثبت شده از جانب خریدار

ما را دنبال کنید