شیوه حمل

شیوه حمل سفارشات

مجموعه کافه صورتی به جهت افزایش رضایت مندی مشتریان گرامی خود اقدام به تهیه سرویس پیک اختصاصی کرده است تا بتواند بسته ها و سفارشات شما را در اسرع وقت و البته کمترین هزینه و کمترین آسیب به دست مصرف کننده (بدون واسطه) برساند.

هزینه ارسال سفارشات شما در دزفول و حومه و سایر نقاط کشور به شرح ذیل می باشد:

هزینه و شرایط ارسال در دزفول

  • ارسال 15000 تومانی مختص مناطق 3 گانه شهرداری شهر دزفول می باشد و شامل مناطق اطراف دزفول نمی شود.
  • ارسال با مبلغ 15000 تومان فقط در ساعات مشخص شده ای که در سایت نمایش داده شده، انجام می شود. طبیعی است  هیچگونه ارسالی در خارج از این ساعات انجام نخواهد پذیرفت.
  • ارسال سفارشات در روزها و ساعات کاری مجموعه صورت می گیرد و در روزهای تعطیل هیچ گونه پاسخگویی و ارسالی صورت نمی گیرد و همچنین ساعات و تعداد روزهایی که برای آماده سازی سفارش شما نوشته شده است روزهای کاری می باشد و روزهای تعطیل مستثنی می باشند.

      ساعات و روزهای کاری مجموعه کافه صورتی به شرح ذیل میباشد:

  • شنبه تا پنج شنبه  از ساعت     9 الی 21
  • جمعه از ساعت                        15 الی 21
  • شما مشتریان گرامی همواره می توانید در صورت وجود هرگونه انتقاد یا پیشنهاد درخصوص واحد ارسال، با پشتیبانی مجموعه در ارتباط باشید و ما را در بهبود کیفیت خدمات یاری نمایید.

هزینه و شرایط ارسال در حومه و سایر شهرستانهای کشور

  • مبلغ ارسال به مناطق حومه دزفول و سایر مناطق کشور  با توجه به مسافت محاسبه خواهد شد.
  • سفارشات مناطق حومه دزفول به مانند مرکز شهر در بازه های اعلام شده ارسال خواهد شد. این بازه های زمانی توسط خریدار در هنگام خرید انتخاب میشود.
  • سفارشات به سایر نقاط کشور بر اساس فعالیت اداره پست و میانگین از 3 تا 7 روز کاریست.

تذکر : واحد ارسال کافه صورتی همواره در تلاش است تا از بهترین، سریع ترین و ایمن ترین روش های ارسال استفاده کرده و محصول خریداری شده را بدست شما مصرف کننده گرامی برساند

توجه: خواهشمندیم در هنگام ثبت سفارش در کافه صورتی بازه زمانی برای دریافت محصول را با نهایت دقت انتخاب بفرمائید در غیر اینصورت مجموعه کافه صورتی هیچگونه تعهدی را در قبال انتخاب شما نخواهد داشت.

توجه: اگر چندین محصول مختلف با زمان آماده سازی متفاوت را خریداری نمایید، ملاک تحویل محصول، زمان آماده سازی آخرین محصول است. درصورتی که شما تمایلی برای دریافت تمام محصولات در یک زمان را نداشته باشید توصیه می شود سفارشات خودتان را بصورت جداگانه ثبت نمایید.

توجه: هرگونه سوال و ابهام در خصوص ارسال سفارش و یا تاخیر در دریافت سفارش را می توانید از طریق شماره های مندرج در سایت پیگیری نمائید.

ما را دنبال کنید

درحال بارگذاری ...